Ustawienia filtrów
Płeć
Seria Typ produktu
Cena
-

Victoria´s Secret

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Victoria´s Secret

Kultowa, stylowa i prestiżowa. To dokładnie znana na całym świecie i odnosząca duże sukcesy amerykańska marka Victoria's Secret. Od niepamiętnych czasów kojarzona jest przede wszystkim z luksusową bielizną, która podbiła serca wielu kobiet na całym świecie. Jednak już niebawem po powstaniu tej fenomenalnej marki można było zobaczyć w jej ofercie oprócz seksownej i wysokiej jakości bielizny także pierwszą linię kosmetyczną. Wprowadzała głównie różne produkty do pielęgnacji ciała i dezodorantów do ciała. Produkty owe możemy znaleźć w ofercie marki Victoria's Secret do dziś. Niektóre produkty zachowały swoją pierwotną recepturę, niektóre przeszły znaczną innowację, a kilka nowych dodano do oferty. Oferowane produkty kosmetyczne marki Victoria's Secret mają wciąż jedną wspólną cechę. Szczycą się najwyższą jakością i ekskluzywnością, jakiej można w ogóle oczekiwać od produktów kosmetycznych.

Początek odnoszącej sukcesy marki Victoria's Secret

Historia marki rozpoczęła się w 1977 roku w San Francisco. Powód powstania tej marki był bardzo prosty – zawalone półki przepełnione bezkształtną bielizną wykonaną z niezbyt wysokiej jakości materiałów. To właśnie te niezbyt kuszące elementy mody i do tego nieprzyjemne uczucie, że mężczyźni nie są mile widziani w sklepie z bielizną, przerażały pewnego pana Roya Raymonda za każdym razem, gdy chciał kupić swojej ukochanej żonie Gaye coś ładnego do noszenia. Ta oto sytuacja tak bardzo nurtowała Roya, że ​​przyszedł mu do głowy wspaniały pomysł - otworzyć stylowy i przede wszystkim dobrze zaaranżowany sklep, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni czuliby się świetnie przy zakupie bielizny. To marzenie niewątpliwie mu się spełniło. . Piękne i pachnące sklepy z dobrze zorganizowanymi jakościowymi towarami, to dziś jeden z głównych symboli marki Victoria's Secret. A dlaczego nazwa Victoria's Secret? Kim więc jest Victoria, po której Roy Raymond nazwał swoją wspaniałą markę? To nikt inny jak sama była brytyjska królowa. A dlaczego Secret? W tłumaczeniu słowo to oznacza tajemnicę i doskonale oddaje fakt, że bielizna zawsze była tajemnicą ukrytą pod innymi warstwami ubrań. A jednak, a może właśnie dlatego, bielizna jest tak ważna.

Woda toaletowa i balsam do ciała Victoria's Secret

Jak wspomniano powyżej, chociaż Victoria's Secret większość wyobraża sobie w większości delikatne i zmysłowe elementy bielizny, które w latach 90. zasłynęły z reklam i pokazów mody pięknych supermodelek, marka oferuje również wysokiej jakości i olśniewające kosmetyki do ciała oraz przepiękne zapachy. Ekskluzywne zapachy i perfumy marki Victoria's Secret doskonale uzupełniają luksusowy wizerunek marki. To bardzo kobiece i zmysłowe zapachy, które mogą być również delikatne i subtelne, a czasem słodko namiętne i drażniące. Jednak bez względu na to, po jaki pachnący ton sięgniesz, zawsze chodzi o oryginał, który sprawi, że będziesz seksownym i nieodpartym aniołem. Możesz również cieszyć się pachnącym zapachem i pielęgnacją Victoria's Secret w postaci żeli pod prysznic i balsamów do ciała, dzięki którym twoja skóra będzie pięknie pachnieć i jednocześnie ją pieszczą. To symbol luksusu, na który bez wątpienia zasługuje każda kobieta.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest