Vita Liberata Luxury Heroes Zestaw Mleczko samoopalające 200 ml + samoopalacz 200 ml + podkład do ciała 30 ml + rękawica 1 szt.

Dostępny   |  (ID: 134374)
129,89
Doręczymy
Odbiór osobisty

Opis produktu

Marka Vita Liberata istnieje na rynku od 2003 roku. Została założona przez Alyson Hogg, rodowitą Irlandkę, która połączyła swoje doświadczenie ze sklepu i wiedzę o kobiecej urodzie oraz ich wyobrażenia o idealnie opalonym ciele i stworzyła markę kosmetyków utrzymującą dominującą rolę w dziedzinie produktów samoopalających.

Innowacyjne preparaty samoopalające

Vita Liberata samoopalacze są innowacyjne pod wieloma względami i podążają za najnowszymi trendami. W 2007 roku marka Vita Liberata wprowadziła pierwszy bezzapachowy produkt samoopalający, który może pochwalić się unikalną technologią Odor Remove. Kolejną nowością, która rozsławiła markę Vita Liberata, był kosmetyk dostarczający najdłużej utrzymujący się efekt opalanizny na świecie.

Marka popularna wśród celebrytów

Nic dziwnego, że marka Vita Liberata, dająca klientom poczucie perfekcyjnie opalonej skóry przez cały rok, zyskała swoich fanów na całym świecie. Wśród klientów tej właśnie kosmetycznej marki znajduje się również szereg znanych celebrytów, na czele z Gwyneth Paltrow i grupą One Direction.

Technologia i siła natury

Produkty marki Vita Liberata wykorzystują naturalne, organiczne i eko-certyfikowane składniki w połączeniu z najnowszymi technologiami i innowacjami. Nadaj swojej skórze efekt naturalnie wyglądającej opalenizny, która utrzyma się nawet cztery razy dłużej w porównianiu z innymi produktami samoopalającymi.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: