Wella Professionals Blondor BlondorPlex 9 Rozświetlający puder do włosów dla kobiet 400 g

Niedostępny   |  (ID: 138380)
95,70
Dostępny   |  (ID: 138379)
150,04

Opis produktu

Szukasz najlepszych kosmetyków do włosów bez zbędnych kompromisów? Już nie musisz. Poznaj ulubioną markę Wella Professionals, która zapewni Twoim włosom doskonały wygląd . Niemiecka pielęgnacja włosów to szampony, odżywki, balsamy, maski, sera, a także produkty do stylizacji i innowacyjne farby do włosów. Można je znaleźć w profesjonalnych salonach milionów fryzjerów, ale także na półkach w łazience w domach na całym świecie. Pozwala zarówno laikom, jak i profesjonalistom urzeczywistniać ich wizje i jest niezawodnym partnerem dla idealnej fryzury każdej długości i każdego rodzaju włosów. Postaw na Wella Professionals i odkryj wyjątkową pasję do układania i pielęgnacji włosów . Podobno co 10 sekund gdzieś na świecie fryzjer używa jednego z profesjonalnych produktów tej marki. Jak często ty będziesz używać swojego ulubionego produktu?

140 lat innowacji z Wella Professionals

Niewiele marek kosmetyków do włosów szczyci się ponad 100-letnią tradycją, niesamowitą liczbą patentów i popularnymi produktami do codziennej pielęgnacji włosów . Solidne fundamenty marki Wella Professionals położył już w 1880 roku niemiecki fryzjer Franz Stroher. W tym okresie bardzo popularne były najróżniejsze peruki, a Stroher założył firmę produkującą tiul, który był ich podstawą. Firma dobrze sobie radziła przez kilkadziesiąt lat, ale z biegiem czasu peruki wyszły z mody i musiała szukać czegoś innego. Marka Wella (niem. Die Welle = fala) została oficjalnie zarejestrowana w latach dwudziestych XX wieku i stopniowo wprowadzała profesjonalne urządzenia do trwałych fal i suszenia włosów, które stały się ogromnym hitem wśród fryzjerów i klientek. Potem pojawił się pierwszy balsam ochronno-odżywczy Kolestral , a w 1950 roku również Koleston. Ta pierwsza kremowa farba do włosów o działaniu odżywczym wyznaczyła nowy standard w koloryzacji włosów. Przełomem w pielęgnacji włosów była linia Wella Privat, pierwsza pielęgnacja włosów, którą klienci mogli kupić w salonie i stosować w domu . Od tego czasu minęło wiele lat, a Wella Professionals niestrudzenie oferuje wiele innych innowacyjnych produktów, opracowanych przez renomowanych profesjonalnych fryzjerów.

Najpopularniejsze kosmetyki do włosów Wella Professionals

Jeśli szukasz pielęgnacji dostosowanej do twojego rodzaju włosów, postaw na Wella Professionals Invigo lub SP alias System Professional . Niesamowity połysk, miękkość i witalność zapewnią twoim włosom popularne olejki LuxeOil i Oil Reflections . Jeśli twoje hobby to wykańczanie fryzury, zaufaj produktom do stylizacji Eimi , wśród których znajdziesz spraye do włosów, lakiery, kremy, żele i wiele innych. A o popularne utrwalenie zadbają ulubione lakiery do włosów Wella Performance . Czy wybrałaś już swoją gwiazdę kosmetyków do włosów Wella Professionals?

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest