Adidas Shoe Refresh Spray do stóp dla mężczyzn 150 ml

Opinie:
10x
12,50
Dostępność > 10 sztuk
Kod produktu: 33238
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Adidas Shoe Refresh Spray do stóp Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Chociaż sportowa marka Adidas ma swoje korzenie w Niemczech, dziś słusznie jest uważana za firmę globalną. Firma z odważnymi marzeniami, ambitnymi celami i nowatorskimi wizjami nie ukrywa, że chce być najlepsza. Tak samo jak czołowi sportowcy i atleci, którzy wyszukują marki Adidas od początku jej istnienia. W jaki sposób Adidas zyskał światowy prestiż i bezgraniczne zaufanie czołowych sportowców?

Adidas: Wierzymy, że sport może zmienić życie ludzi

  Legendarna firma Adidas, z którą nierozerwalnie łączą się 3 pasy, swoją historię zaczęła pisać w 1924 roku, kiedy to Adi Dassler założył w Niemczech swoją fabrykę obuwia. Jaka była jego wizja? Wyposażyć sportowców w najlepszy sprzęt sportowy . Dostarczać sportowcom innowacyjne produkty, które pozwolą im być jeszcze lepszymi. Adi Dassler osobiście spotkał się z czołowymi sportowcami, wysłuchał ich uważnie i natychmiast wymyślił , jak można ulepszyć ich sprzęt. I udało mu się.

Kosmetyki i perfumy Adidas

Oprócz sprzętu sportowego, w ofercie Adidas znajdziesz również popularne sportowe perfumy i kosmetyki , które odświeżą Cię nie tylko po sportowych wyczynach. Z pewnością docenisz lekkie wody toaletowe Adidas przy różnych okazjach a które są idealne do codziennego noszenia. Aby efekt był idealny, możesz dodać żel pod prysznic, szampon lub dezodorant o tym samym zapachu. Innowacyjny skład kosmetyków Adidas jest odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe, dzięki czemu dezodoranty i żele pod prysznic Adidas szybko zyskały niespotykaną dotąd popularność. Podobnie jak pozostałe wyposażenie sportowe, w które niestrudzenie zaopatruje nas popularna marka. Wypróbuj kosmetyki i perfumy Adidas !

Ocena 4.8

(oceniono 10x)

  • 100 %klientów poleca
  • 10recenzji klientów

Opinie 10x


Najlepszy dla obuwia

Rewelacyjny odświeżający zapach obuwia

super

BDB,

Produkt bardzo dobry, polecam.

Polecam ten produkt!!!

dobry

Działa jak należy :)

Produkt bardzo dobry.

odświeża buty


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: