HUGO BOSS Boss Bottled 20th Anniversary Edition Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Opinie:
2x
Obserwuj produkt 149,06
Niedostępny
Kod produktu: 90176
Inne wersje produktu dla HUGO BOSS Boss Bottled 20th Anniversary Edition Woda toaletowa
331,00 zł 109,83

Opis produktu

Męska woda toaletowa HUGO BOSS Boss Bottled 20th Anniversary Edition należy do TOP zapachów dla współczesnych gentlemanów. Kompozycja została ponownie wprowadzona do sklepów w 2018 roku, dokładnie dwadzieścia lat po swojej premierze. W trakcie dwóch dekad obecności na rynku perfumy HUGO BOSS Boss Bottled podbiły serca tysięcy mężczyzn na całym świecie, stając się niekwestionowanym bestsellerem. Ich cytrusowo-drzewny zapach nikogo nie pozostawi obojętnym.

W roli głównej wanilia, jabłko, cynamon i drzewo sandałowe

Specjalna edycja legendarnych perfum HUGO BOSS Boss Bottled ma tak samo dobry skład, jak jej pierwowzór z 1998 roku. Kompozycję otwiera niebanalne połączenie jabłka, śliwki, mchu dębowego, bergamotki, cytryny oraz geranium. Korzenne serce zapachu tworzą akordy cynamonu, mahoniu i goździków, w jego bazie znajdziemy natomiast cedr, wetiwerię, wanilię oraz drzewo sandałowe. Autorką HUGO BOSS Boss Bottled jest słynna perfumiarka Annick Menardo.

Co o kompozycji Boss Bottled mówią nasi klienci?

Słynna woda toaletowa HUGO BOSS Boss Bottled w 2018 roku obchodziła dwudziestolecie swojej obecności na rynku. W tym samym roku liczba jej recenzji na naszej stronie przekroczyła 500. Tak zapach Hugo Boss opisali jego użytkownicy: "Mąż jest zadowolony, a ja zachwycona!", "Przyjemna, ale niebanalna kompozycja. Polecam serdecznie!", "Klasyka, która nigdy nie zawiedzie". Wypróbuj wodę toaletową HUGO BOSS Boss Bottled i podziel się z nami swoimi wrażeniami!

Ocena 4.8
  • 75 %polecone przez użytkowników
  • 2oceny użytkowników
Dodaj recenzję

Opinie 2x


Kamil C.

Zapach super od wielu lat, zawsze się będzie podobał.

  • -Super zapach
  • - Długo trwały

Fajny zapach, który podoba się większości, bardzo uniwersalny. Dobry na co dzień kiedy nie chcemy się zastanawiać nad wyborem zapachu. Na pewno nikomu nie będzie przeszkadzał

  • Fajny zapach
  • długotrwały
  • bardzo uniwersalny

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: