Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Naczynia

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Naczynia

Spraw swojemu dziecku frajdę podczas jedzenia specjalną zastawą dziecięcą! Dzięki niej poszerzy swój jadłospis i nauczy się samodzielnie jeść. Jest dostępny w szerokiej gamie wesołych kolorów i z wieloma zabezpieczeniami. A ponieważ wiemy, że dzieci czasem coś popsują, oferujemy tylko trwałe i łatwe do mycia naczynia. Twoje dzieci pokochają tę rozrywkę podczas posiłków i od razu poczują się większe i ważniejsze dzięki zastawie stołowej w stylu dla dorosłych.

Jakie naczynia dla dzieci starają się zwrócić na siebie Twoją uwagę?

Aktualny asortyment dziecięcej zastawy stołowej jest naprawdę różnorodny. Zainspiruj się naszą aktualną ofertą. Można zamówić na przykład pojemnik na mleko w proszku, silikonowy talerzyk z przyssawką, komplet łyżek, pojemniki z pokrywkami do przechowywania mleka lub pokarmu, termos na jedzenie lub komplety misek, talerzyków i kubeczków. Zastawa stołowa dla dzieci jest również popularnym pomysłem na prezent, jeśli wybierasz się z wizytą do rodziny z niemowlęciem lub małym dzieckiem.

Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użytkowania i konserwacji zastawy stołowej dla dzieci

Specjalna zastawa dziecięca nadaje się zazwyczaj do mikrofalówki i zmywarki, nie zawiera BPA i jest przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. Często wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu, oczywiście z zachowaniem bezkompromisowego bezpieczeństwa zdrowotnego. Zawsze jednak należy zapoznać się z instrukcją obsługi poszczególnych modeli. Na przykład termos dla dzieci może być używany tylko dla dzieci od 12 miesiąca życia. Wykonany jest z bezpiecznej dla żywności stali nierdzewnej, która nie pochłania zapachów ani smaków, nie wchodzi w reakcję z substancjami spożywczymi, ale nie nadaje się do zmywarki ani kuchenki mikrofalowej.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest