Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Pieluszki wielorazowe

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Pieluszki wielorazowe

Pieluchy wielorazowe z materiału są niezastąpione nawet w XXI wieku w pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci. Każde dziecko potrzebuje w swojej wyprawce zestawu miękkich, lekkich i przewiewnych pieluch wielorazowych z materiału! Dziś możesz je już dostać w różnych typach, kolorach i wzorach.

Pieluszki muślinowe - luksus dla Twoich małych aniołków

Bawełniany muślin, z którego wykonane są nowoczesne pieluchy materiałowe, jest doskonały dla Twojego dziecka już od pierwszych dni życia. Możesz ich używać jako pieluch, do różnorodnego wycierania, ale także jako podkładu lub kocyka podczas karmienia piersią. Pieluchy z materiału są po prostu wielofunkcyjne i zawsze dopasowują się do Twoich potrzeb. Dziecko będzie w nich dosłownie jak w siódmym niebie.

Oczywiście asortyment wielorazowych pieluch z materiału oferuje znacznie więcej opcji - na przykład pieluchy bambusowe lub pieluchy w kształcie prostokątów, które wkłada się do specjalnych pieluchomajtek. Istnieją również majteczkowe pieluchy z materiału na rzepy, o regulowanych rozmiarach, zarówno dla noworodków, jak i małych dzieci.

Wielorazowa pielucha z materiału jest praktyczna, ekologiczna - i nowoczesna

Ostatnio coraz więcej rodziców ponownie przewija swoje dzieci wykorzystując pieluchy wielorazowe z materiału. Powody są głównie ekologiczne, ale także ekonomiczne i zdrowotne. Wielorazowe pieluchy z materiału wyróżniają się przyjaznością dla środowiska, ponieważ nie generują tyle odpadów, co pieluchy jednorazowe. Ponadto są bardziej ekonomiczne, ponieważ można je prać i używać wielokrotnie. Innym powodem, dla którego warto wybrać pieluchy z materiału, może być zdrowie dziecka, ponieważ są one wykonane z naturalnych materiałów i nie zawierają substancji chemicznych powszechnie stosowanych w pieluchach jednorazowych. Są bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku niż pieluchy jednorazowe i w ich przypadku nie grozi ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest