Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Objętość
-

Przyssawki

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Przyssawki

Mleko matki jest bezcenne dla noworodka, a karmienie piersią to najlepszy sposób jak mu go dostarczyć. Ale jeśli już dojdzie do karmienia butelką, smoczek przypominający kształtem pierś matki jest idealnym wyborem. Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że dostarczasz mu pokarmu najbardziej zbliżonego do mleka matki.

Niemowlęta uwielbiają smoczki, do których mogą się przyssać jak do piersi

Mamy, które szukają idealnego połączenia karmienia piersią i butelką, z radością powitają silikonowe smoczki niezawierające BPA. Mają wiele zalet – nie tylko przypominają kształtem piersi matki, ale są również wykonane z bezpiecznego materiału, który nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Dzięki specjalnemu zaworkowi do brzuszka dziecka dostaje się mniej powietrza, co oznacza mniej bólów kolkowych, nadmiernego odbijania i gazów. Smoczki są dostępne w wielu rozmiarach i o różnych natężeniach wypływu, dzięki czemu nadają się zarówno do mleka, jak i do kaszki. Krótko mówiąc, świetny pomysł dla szczęśliwego i zdrowego dziecka!

Zestawiaj smoczki z butelkami dla niemowląt

Kolejnym popularnym modelem jest dynamiczny smoczek przetestowany przez lekarzy, przeznaczony do karmienia odciągniętym mlekiem matki. Zapewnia naturalny rytm ssania, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania, utrzymuje aktywną pracę mięśni jamy ustnej i języka, harmonizuje połykanie i oddychanie. W połączeniu z butelką dla niemowląt stanowi doskonałe rozwiązanie na czas, gdy karmiąca mama potrzebuje odpoczynku lub musi na chwilę oddalić się od dziecka. Smoczki dostępne są również w zestawach upominkowych z butelkami dla niemowląt. Czego jeszcze można sobie życzyć?

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest