Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka Seria
Cena
-
Objętość
-

Śliniaczki

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Śliniaczki

Witamy w świecie nowoczesnych śliniaków, gdzie spożywanie posiłków dla niemowląt spotyka się ze stylem! Przeszły długą drogę od śliniaczków naszych babć, szytych ze starych tkanin. Jednak ich główna misja pozostaje taka sama: są integralną częścią każdej dziecięcej przygody z jedzeniem, a dorosłym oszczędzają mnóstwo czasu i energii potrzebnej do czyszczenia i prania zabrudzonych ubranek.

Niezbędny i bardzo praktyczny pomocnik dla najmniejszych dzieci

Śliniaki wyłapują śliny i wszystko, co dzieci wypuszczą z ust podczas jedzenia, chroniąc w ten sposób ich ubrania. Minimalizują również ilość resztek na podłodze, krześle, stole lub we włosach dzieci. Niektóre śliniaki przeznaczone są dla niemowląt już od urodzenia, inne od czwartego miesiąca życia. Niezależnie od tego, jaki typ wybierzesz, dziecięce śliniaki są niezawodnym pomocnikiem w karmieniu i ochronie ubrań. Z ich pomocą możesz w pełni skoncentrować się na tym, jakie zabawne grymasy robi Twoje małe słoneczko, gdy próbuje nowego smakołyku!

Warto wypróbować zarówno tekstylne, jak i silikonowe śliniaczki

Najpierw porozmawiajmy o bawełnianych śliniaczkach nadających się do prania. W dzisiejszych czasach są to urocze, szykowne małe chusteczki, które można zapiąć na szyi dziecka. Mają niesamowitą zdolność wchłaniania ślin, a tym samym chronią ubrania przed nieuniknionymi plamami. Są miękkie, przyjemne w dotyku i pojawiają się na rynku w atrakcyjnych wzorach kolorystycznych. Można je bez problemu wyprać i wyprasować po każdym użyciu. Pamiętaj, aby w wyprawce dla noworodka znalazło się kilka śliniaczków z tkaniny.

Przejdźmy teraz do nowoczesnych śliniaczków silikonowych, które oprócz ochrony ubrań oferują jeszcze inne ciekawe funkcje. Wykonane są z bezpiecznego materiału silikonowego bez BPA, więc nie musisz się martwić o zdrowie swojego maluszka. Posiadają regulowany pasek i, co najważniejsze, genialną kieszeń, która wyłapuje wszystkie resztki jedzenia, ciągle opuszczające buzię dziecka. A co najlepsze, można je łatwo umyć w ciepłej wodzie lub w zmywarce do naczyń. Nie wahaj się: dziecko będzie zachwycone nową zabawą podczas jedzenia, a Ty utrzymaniem czystości i ograniczeniem do minimum sprzątania po całej akcji.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest