Victoria´s Secret Flower Sorbet Spray do ciała dla kobiet 250 ml

Niedostępny   |  (ID: 154602)
82,40

Opis produktu

Kultowa, stylowa i prestiżowa. To dokładnie znana na całym świecie i odnosząca duże sukcesy amerykańska marka Victoria's Secret. Od niepamiętnych czasów kojarzona jest przede wszystkim z luksusową bielizną, która podbiła serca wielu kobiet na całym świecie. Jednak już niebawem po powstaniu tej fenomenalnej marki można było zobaczyć w jej ofercie oprócz seksownej i wysokiej jakości bielizny także pierwszą linię kosmetyczną. Wprowadzała głównie różne produkty do pielęgnacji ciała i dezodorantów do ciała. Produkty owe możemy znaleźć w ofercie marki Victoria's Secret do dziś. Niektóre produkty zachowały swoją pierwotną recepturę, niektóre przeszły znaczną innowację, a kilka nowych dodano do oferty. Oferowane produkty kosmetyczne marki Victoria's Secret mają wciąż jedną wspólną cechę. Szczycą się najwyższą jakością i ekskluzywnością, jakiej można w ogóle oczekiwać od produktów kosmetycznych.

Początek odnoszącej sukcesy marki Victoria's Secret

Historia marki rozpoczęła się w 1977 roku w San Francisco. Powód powstania tej marki był bardzo prosty – zawalone półki przepełnione bezkształtną bielizną wykonaną z niezbyt wysokiej jakości materiałów. To właśnie te niezbyt kuszące elementy mody i do tego nieprzyjemne uczucie, że mężczyźni nie są mile widziani w sklepie z bielizną, przerażały pewnego pana Roya Raymonda za każdym razem, gdy chciał kupić swojej ukochanej żonie Gaye coś ładnego do noszenia. Ta oto sytuacja tak bardzo nurtowała Roya, że ​​przyszedł mu do głowy wspaniały pomysł - otworzyć stylowy i przede wszystkim dobrze zaaranżowany sklep, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni czuliby się świetnie przy zakupie bielizny. To marzenie niewątpliwie mu się spełniło. . Piękne i pachnące sklepy z dobrze zorganizowanymi jakościowymi towarami, to dziś jeden z głównych symboli marki Victoria's Secret. A dlaczego nazwa Victoria's Secret? Kim więc jest Victoria, po której Roy Raymond nazwał swoją wspaniałą markę? To nikt inny jak sama była brytyjska królowa. A dlaczego Secret? W tłumaczeniu słowo to oznacza tajemnicę i doskonale oddaje fakt, że bielizna zawsze była tajemnicą ukrytą pod innymi warstwami ubrań. A jednak, a może właśnie dlatego, bielizna jest tak ważna.

Woda toaletowa i balsam do ciała Victoria's Secret

Jak wspomniano powyżej, chociaż Victoria's Secret większość wyobraża sobie w większości delikatne i zmysłowe elementy bielizny, które w latach 90. zasłynęły z reklam i pokazów mody pięknych supermodelek, marka oferuje również wysokiej jakości i olśniewające kosmetyki do ciała oraz przepiękne zapachy. Ekskluzywne zapachy i perfumy marki Victoria's Secret doskonale uzupełniają luksusowy wizerunek marki. To bardzo kobiece i zmysłowe zapachy, które mogą być również delikatne i subtelne, a czasem słodko namiętne i drażniące. Jednak bez względu na to, po jaki pachnący ton sięgniesz, zawsze chodzi o oryginał, który sprawi, że będziesz seksownym i nieodpartym aniołem. Możesz również cieszyć się pachnącym zapachem i pielęgnacją Victoria's Secret w postaci żeli pod prysznic i balsamów do ciała, dzięki którym twoja skóra będzie pięknie pachnieć i jednocześnie ją pieszczą. To symbol luksusu, na który bez wątpienia zasługuje każda kobieta.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest